Болгарські фермери незадоволені імпортом українського зерна: в країні масові протести

03.08.2022 06:45

Болгарські фермери незадоволені імпортом українського зерна: в країні масові протести

В Болгарії фермери перекрили дороги та наземні пункти пропуску, через які проїжджають зерновози. Таким чином вони протестують проти імпорту українського дешевого зерна, яке частково залишається в країні. Про це повідомляє Latifundist.com, пише agronews.ua.

Аграрії вимагають, щоб українська агропродукція проходила через Болгарію транзитом. Йдеться не лише про зерно пшениці, а також про насіння соняшника й ячмінь.

За словами представників аграріїв, за останні тижні до Болгарії заїхало близько 280 тис. т насіння соняшнику, яке після переробки в країні надходить на ринок як болгарський продукт.

«Болгарія є великим експортером зерна. На складах все ще зберігається 2 млн т пшениці минулого року, а новий урожай, хоч і менший, ніж минулого року, оцінюється приблизно в 6 млн т. Це втричі більше, ніж внутрішнє споживання», — зазначив заступник голови Асоціації виробників зерна Болгарії Ілія Проданов.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимої

0

Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Selxozinfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector