COVID-19 спричинив різке зростання вживання канабісу

28.06.2022 18:02

COVID-19 спричинив різке зростання вживання канабісу

В ООН заявили, що ізоляція через COVID-19 та легалізація викликала зростання регулярного вживання канабісу, підвищуючи ризик депресії та самогубств. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW. Про це повідомляє УНН, пише agronews.ua.

У доповіді Управління ООН з наркотиків і злочинності зазначається, що канабіс вже давно є найпоширенішим наркотиком у світі і це споживання зростає, в той час, як на ринку він стає все більш сильний за вмістом тетрагідроканабінола (ТГК).

Різні штати США легалізували немедичне використання канабісу, починаючи з Вашингтона і Колорадо в 2012 році. Уругвай легалізував його в 2013 році, як і Канада в 2018 році. Інші країни приймали аналогічні кроки.

“Легалізація канабісу, ймовірно, пришвидшила тенденції до числа повідомлень про щоденне вживання цього наркотику. У той час, як зростання споживання канабісу серед підлітків практично не змінилася, серед молодих дорослих спостерігається зростання споживання сильнодіючих речовин”, — йдеться в доповіді.

Також у доповіді йдеться, що у 2020 році близько 284 мільйонів осіб (5,6 відсотка населення світу) вживали такі наркотики, як героїн, кокаїн, амфетамін чи екстазі. З них 209 мільйонів людей вживали канабіс.

“Періоди ізоляції під час пандемії COVID-19 сприяли зростанню споживання каннабісу у 2020 році. Збільшилася частка людей із психічними розладами та самогубств, пов’язаних із регулярним вживанням канабісу”, – наголошується у доповіді.

Як зазначається, у 2020 році виробництво кокаїну досягло рекордного рівня, також дані про вилучення за 2021 рік свідчать про вихід за межі двох основних ринків – Північної Америки та Європи – до Африки та Азії.

Наголошується, що опіоїди залишаються найбільш смертоносними наркотиками, а фентаніл призвів до нового рекорду смертності від передозування в США: попередня оцінка на 2021 рік становить 107 622 особи.

Читайте також: Озвучено головні зміни у земельних відносинах під час воєнного стану.

1

Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Selxozinfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector