Встановлюємо на ділянці декоративний бетонний паркан

Для огородження ділянки існує багато видів парканів. Однозначної відповіді, який краще встановити, немає, все залежить від бажання і фінансових можливостей. Одним з популярних видів парканів є бетонний, він надійний і має різноманітний дизайн.

Але, який и вид огорожі ви не обрали, пам’ятайте, перш ніж купити паркан, поцікавтеся його якістю. Ще краще особисто подивіться паркани різних виробників. У якісного забору поверхню практично не має щілин, арматура прокладена не тільки уздовж плити, але і поперек її в кілька рядів, колір бетону з синюватим відтінком. У статті наведені приклади, на що варто звернути увагу при виборі забору, а тут http://www.kalenyk.com.ua/zhelezobetonnye-izdeliya/elementy-ograzhdeniya ви можете подивитися ціну та дізнатися нюанси окупки та встановлення огорожі.

Переваги бетонних парканів

Зараз багато людей перебираються жити в приватні будинки і котеджі. Адже це, безсумнівно, краще і приємніше, ніж перебувати в замкнутому просторі задушливої квартири. Тут ви завжди перебуваєте на свіжому повітрі і не так обтяжені тиском цих жахливих стель.

Бетонний паркан на ділянці

Вам варто лише вийти за поріг свого дому та перед вами відкриється прекрасний вид чудового дворика або галявини, з прекрасним газоном, тротуарною плиткою, квіточками та іншими принадами. Однак всю цю красу, також як і ваше особисте життя, необхідно захистити від чужих поглядів і недобрих думок.

Саме для цього люди і стали робити огородження для своїх осель. Таким чином, будівництво парканів з найдавніших часів є важливим завданням будь-якого господаря будинку. Сучасні фірми пропонують багато різних видів зборів, кожен з яких має свої переваги. Найбільш поширеними і популярними останнім часом стали бетонні паркани і огорожі з профнастилу. Звичайно, ви можете зробити собі і дерев’яний паркан, але за його якість і надійність складно буде ручатися. Саме тому фахівці рекомендують встановлювати паркан, зроблений із сучасних матеріалів, а також з використанням новітніх технологій.

Однім з кращих варіантів є саме бетонний паркан. Серед його переваг можна перерахувати дуже багато. Головне те, що він має дуже високу міцність, завдяки чому ви завжди можете бути спокійні.

Бетонний паркан наборний

Ви навіть можете вибрати ступінь міцності забору при його замовленні, що, звичайно, трохи позначиться на ціні.

Друге гідність цих зборів — відмінні естетичні якості, адже завдяки сучасному обладнанню можна відлити бетон практично будь-якої форми і конструкції.

Зовнішній вигляд вашого забору можуть розробити навіть професійні художники, що, при вашому побажанні, додасть вашому будинку вид середньовічної фортеці або сучасного центру.
     
Високоякісні бетонні паркани вам навіть буде складно відрізнити від натурального каменю або будь-якого іншого матеріалу. За співвідношенням ціна-якість бетонні паркани є лідерами на ринку подібних товарів. Величезною перевагою є легкість монтажу різних видів воріт в отвір огорожі.

Бетонний паркан

Адже сучасні автоматичні ворота та їх різновиди — відкатні ворота розсувні ворота вимагають потужну опору, яку і дають паркани з бетону. Однак у них є конкуренти, серед яких слід відзначити паркани з профнастилу. І вони лише трохи поступаються своїм основним конкурентам. Паркани з профнастилу є надзвичайно практичними і будуть дуже вдалим вибором для тих, хто хоче отримати хорошу якість за відносно низьку ціну.

За своїм зовнішнім якостям такий паркан кілька поступається своєму бетонному побратиму, проте якість буде майже таким же, а ціна вас приємно здивує. Адже термін експлуатації такого забору надзвичайно довгий, а зовнішній вигляд вже точно не буде відлякувати, хоча і не буде ключовим елементом дизайнерської думки.

Це обумовлюється тим, що паркан цей робиться з металевого листа, яке зазнає профілізації, в результаті якого він знаходить хвилеподібну форму для підвищення жорсткості. А найкращим вважається паркан з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, товщиною близько 0,7 мм. Ви також зможете підібрати цікавить вас колір, який найкращим чином стане гармоніювати з навколишнім середовищем. Ви зможете вибрати висоту і зовнішній вигляд потрібного вам забору, благо сучасна техніка дозволяє виготовляти просто приголомшуючий своєю різноманітністю асортимент.

І який би з цих зборів ви б не вибрали для себе, але ви завжди можете бути спокійні і впевнені в тому, що ваш будинок це дійсно ваша фортеця. А до того ж фортеця красива і затишна, стіни якої не відштовхують своїм загрозливим виглядом, а, навпаки, викликають захоплені погляди оточуючих. Ви сміливо можете запросити до себе в будинок кращих друзів і бути впевнені, що до вас не потраплять небажані гості.

Декоратиний бетонний паркан

Коли мова заходить про красу будинку, існує не так багато речей, які можуть створити прекрасний вид зовні будинку, і бетонний паркан є одним з них. Надійні, міцні бетонні огорожі створюють з будинками декоративні конструкції, дозволяючи при цьому домовласників підібрати паркан до дому в будь-якому стилі.

Вибираючи з багатьох типів огорож, бетонний паркан це найоптимальніший вибір. Огорожа з бетону складається з модульних компонентів, що дозволяє йому бути встановленим і придатним для будівництва на будь-якій ділянці. Саме такого роду універсальність зробило його таким популярним серед забудовників.

Якщо ви шукаєте оптимальний розмір паркан або огорожу вздовж вашого периметра ділянки, то бетонні паркани дають багато можливостей на вибор.Красівие паркани з бетону мають значні переваги перед іншими огородженнями, і через цих властивостей його і вибирають для свого будинку. Але це тільки верхівка айсберга з тих властивостей, що можна отримати від бетонних парканів.

Декоратиний паркан із каменю

Вони зазвичай застосовуються при будівництві парканів в житлових і комерційних об’єктах, оскільки ви хочете використовувати право на недоторканність особистого життя. У великих містах, заміських селищах побудовані уздовж доріг паркани можуть усувати багато видів шуму. Багато було рекомендацій по будівництву огорож з бетону в районах, які мають високий рівень руху або інші джерела навколишнього шуму.

Через матеріалу, з якого складаються бетонні паркани, він може захистити Ваш будинок від будь-якої небезпеки пожежі. Якщо ваш будинок знаходиться в районі високого сезонного рівня пожежної небезпеки, цей тип огорожі може стати реальним благом для безпеки вашого будинку. В таких районах рекомендується установка парканів із заглибленням секції в землю на глибину 15-20 сантиметрів, при цьому висота огорожі оптимальна в районі двох метрів.

Якщо Ви ставите питанням, як експлуатувати паркан після його установки і які ще витрати Ви будите нести в майбутньому для підтримки зборів в кращому вигляді. То зразу видно відсутність частої фарбування на відміну від дерев’яних парканів, так як паркани виготовляються з кольорового бетону. Це може зняти вантаж оплати робочої сили з фарбування огорожі. Загальновідомі проблеми інших типів огорож, такі як деформація, іржа, усадка, відколи захисного шару для бетонних парканів мінімальні.

Після всіх цих переваг дивно те, що вартість цього типу огорожі — значно менше, ніж інші подібні продукти. З невеликою робочою силою і необхідним обслуговуванням та безліччю варіантів дизайнів на вибір, виготовлені на заводі бетонні паркани — відмінний спосіб захистити Ваш будинок і додати добре виглядає проект в Ваш ландшафтний дизайн.

Хочете Ви побудувати унікальний паркан для свого будинок або захистити Ваших домашніх тварин, то спочатку важливо ретельно розглянути всі дизайни бетонного паркану. Огорожа Вашої ділянки може надати Вашій родині набагато більше можливостей для приватного життя, допомогти Вам захистити свій двір від інших тварин і не прошені гостей, або просто надати Вам більш безпечне і красивіше місце, щоб жити.

Види декоративного бетонного паркану

Количество просмотров: 9

Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Оставьте комментарий! Ваше мнение очень важно для нас!