Головна перевага сівалки Rapid від Väderstad

15.05.2022 16:22

Головна перевага сівалки Rapid від Väderstad

Головна перевага сівалки Rapid – це те, що вона нівелює всі недоліки передвисівної підготовки ґрунту. Так вважає головний агроном «ТОВ Трофімова» з Одещини Ігор Колосов, пише agronews.ua.

Головна перевага сівалки Rapid від Väderstad

“Ясна річ, це не означає, що до висіву можна нехтувати певними вимогами технології з надією на виправлення помилок «розумною» технікою, але ж у реальних умовах, на жаль, не завжди вдається отримати запланований результат. Ми працюємо на Півдні України, і буває, що за сто днів на випадає жодного міліметра опадів. І звісно, що якісно підготувати ґрунт за таких умов нереально. Так, можна якось провести передвисівний обробіток, але з практики скажу, що якість його за п’ятибальною шкалою «потягне» на слабеньку трієчку. Rapid дає змогу максимально наблизити агрономічні задуми до реальності!, – розповів Ігор Колосов.

Можливість точного дотримання норм висіву насіння та внесення добрив, які вносяться окремо від насіння, дає система управління, яка встановлена в кабіні трактора. Сівалка Rapid 600С є універсальною: для висіву ріпаку, зернових культур, бобових, соняшнику, кукурудзи на силос — практично всіх основних агрокультур. Також привабливим є використання сівалки за будь-яких технологій обробітку ґрунту.

«У своєму господарстві ми застосовуємо мінімальну технологію, проте такі ярі культури, як соняшник і кукурудза, вирощуємо за традиційною технологією обробітку. В майбутньому плануємо повністю перейти на мінімальний обробіток. Адже все частіше й частіше трапляються посушливі роки, коли виконувати оранку просто неможливо», – зазначив фахівець.

За словами Ігоря Колосова, сівалка Rapid – це початок упровадження планів господарства. Адже майбутнє – за мінімальною та нульовою технологіями ґрунтообробітку, принаймні для південного регіону.

Дізнайтесь більше про сівалку Rapid 600С за посиланням.

Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Selxozinfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector