<

Найкращі електричні газонокосарки 2018 року

Електричні газонокосарки не менше популярні за бензинових побратимів. Але, як і бензинові косарки, вони також складні у виборі. Моделей сотні, брендів десятки, вибрати своє складно. Але завдяки цьому рейтингу кращих моделей, ви точно зможете зрозуміти, на яких марках найкраще зупиниться. В даному ТОП-3 ми вкажемо найпопулярніші моделі під середній бюджет, які точно впораються з вашим газоном.

Рейтинг кращих електричних газонокосарок 2018 року

1. Газонокосарка Bosch ARM 37

Газонокосарка Bosch ARM 37У минулому рейтингу бензинових газонокосарок лідирував бренд Makita, в цей раз — це Bosch, який, до речі, навіть не увійшов в попередній ТОП. Але вибираючи електроінструмент, він явний лідер по багатьом категоріям. Так що перше місце сьогодні — Bosch ARM 37. Короткі характеристики моделі наступні: тип — електрична самохідна газонокосарка, потужність двигуна — 1.4 кВт, ширина скошування — 37 см, висота скошування — 20-70 см, викид трави — назад або в жорсткий травосборник, вага — 12 кг, рівень шуму — 91 дБ. Дуже практична модель з безліччю достоїнств і якістю від Bosch.

  плюси:
  — зручне управління;
  — травосборник;
  — ефективне скошування;
  — легка.
  мінуси:
  — ціна вища за середню.

2. Газонокосарка Makita ELM3711

Газонокосарка Makita ELM3711Друге місце в ТОП, звичайно, займає бренд Makita. Модельний ряд у нього великий, але, як нам здається, оптимальною моделлю для багатьох стане Makita ELM3711. Короткі характеристики газонокосарки наступні: тип — електрична самохідна газонокосарка, потужність двигуна — 1.3 кВт, ширина скошування — 37 см, висота скошування — 20-55 см, викид трави — назад або в м’який травосборник, вага — 13 кг, рівень шуму — 96 дБ . Makita ELM3711 дуже популярна модель, яка вже тривалий час займає лідируючі позиції з продажу.

  плюси:
  — оптимальне співвідношення ціни і якості;
  — проста в управлінні;
  — ефективне скошування;
  — легка.
  мінуси:
  — травосборник малооб’ємний.

3. Газонокосарка Huter ELM-1800

 Газонокосарка Huter ELM-1800В кінець рейтингу ми вирішили винести саму доступну модель 2018 року. Звичайно, за багатьма характеристиками та якостями електрична газонокосарка Huter ELM-1800 вельми поступається лідерам ТОПу, але ціна її досить демократична. Короткі характеристики моделі наступні: тип — електрична самохідна газонокосарка, потужність двигуна — 1.8 кВт, ширина скошування — 42 см, висота скошування — 28-55 см, викид трави — назад або в м’який травосборник, вага — 22 кг. Багато покупців вибирають саме цю модель для свого саду.

  плюси:
  — гарне співвідношення ціни і якості;
  — проста в управлінні;
  — потужна;
  — травосборник;
  — ефективне скошування.
  мінуси:
  — важка.

Є, звичайно, і інші бренди, які заслужили бути в рейтингу кращих електричних газонокосарок 2018 року, але ми хотіли бути короткими. Лідери ТОП-3 Bosch і Makita завжди вважалися перевіреними і надійними інструментами садівника. Так що у нас без винятку, адже вибір очевидний. Але якщо цього мало, а Huter вважаєте не тієї якості, яка підходить вам, тоді радимо ще придивитися на бренди Husqvarna і GARDENA, що не менш якісні та ефективні в роботі.


Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
СельхозInfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: