Обираємо правильно побутовий інкубатор

Як вибрати побутовий інкубатор для яєць

Досвідчені птахівники знають, що одного рішення придбати інкубатор для яєць недостатньо. Важливо правильно визначитися з бажаною моделлю з урахуванням її характеристик і потреб самого господарства.

Одне з головних правил — вибір перевіреного виробника, який добре себе зарекомендував. Інакше в пошуках доступного домашнього інкубатора для яєць можна непередбачливо стати власником приладу «гаражного» виробництва, яке після тривалого періоду вийде з ладу або зовсім виявиться неефективним. На сайті «Наше ранчо», яке знаходиться за посилfнням https://nasherancho.com, ви знайдете продукцію тільки перевірених виробників, великий вибір та лояльні ціни.

На які ж параметри і характеристики необхідно звернути увагу, якщо ви вирішили купити інкубатор побутовий:

  1. Переворот яєць. Мабуть, одна з визначальних характеристик, від якої залежать витрати вашої праці і часу в процесі інкубації. Як відомо, без регулярного перевертання яйця зародок може прилипнути до стінки шкаралупи і зупинитися в розвитку, що знизить вихід пташенят і негативно відіб’ється на рентабельності процесу.

  Розрізняють такі способи перевороту:
  * ручний — передбачений в найбільш простих і доступних моделях, вимагає вашої безпосередньої участі кілька разів на добу, оскільки кожне яйце в даному випадку необхідно повертати окремо;
  * механічний — конструкція дозволяє здійснювати переворот всіх яєць одночасно шляхом зміни положення піддону;
  * автоматичний — такий спосіб характерний для більш дорогих моделей, які оснащуються електродвигуном і повністю звільняють вас від необхідності постійного контролю.

  2. Місткість. Для побутових моделей вона в середньому становить від 30 до 100 яєць. При цьому, якщо ви вирішили придбати інкубатор для перепелів або яєць іншого виду птиці з нестандартним розміром, то варто звернути увагу на наявність спеціальних ложементів. З їх допомогою можна відрегулювати ширину ряду укладання і таким чином раціонально використовувати внутрішній простір.

  3. Система вентиляції. Ефективна вентиляція необхідна для підтримки сприятливого рівня повітро-і вологообмін з навколишнім середовищем, а також рівномірного обігріву яєць. Невеликі інкубатори, як правило, оснащуються тільки вентиляційними отворами, через які надходить кисень і виводиться накопичився вуглекислий газ.

  В інкубаторах великої місткості для рівномірного розподілу тепла, стабільного обігріву всієї поверхні яєць і більш інтенсивного повітрообміну вбудовуються вентилятори.

  4. Терморегуляція. Благополучний розвиток ембріонів можливо тільки в певному діапазоні температури. Недолік, так само як і надлишок тепла на певних етапах формування пташеняти може привести до порушення або уповільнення обміну речовин, появи хвороб або взагалі до загибелі потомства.

  З метою ефективного контролю за температурою і її підтримки на необхідному рівні інкубатори оснащуються нагрівачами і терморегуляторами. В якості нагрівальних елементів можуть використовуватися лампи або теплові шнури. Останні характеризуються невеликою теплову інертність, тому забезпечують більш точну підтримку необхідної температури.

  Сучасні автоматизовані моделі, оснащені електронними терморегуляторами і датчиками, дозволяють відрегулювати і підтримувати температуру з точністю до 0,1 С.

  5. Догляд. Це важливий аспект з тієї причини, що перед кожною закладкою яєць інкубатор слід ретельно очистити і продезінфікувати. Дуже зручно в цьому відношенні застосування знімних гігієнічних піддонів, помітно спрощують процес догляду.

Інкубатори для яєць «Курочка ряба»

Добре зарекомендували себе моделі малогабаритних інкубаторів українського виробництва «Курочка ряба», асортимент яких можна подивитися за цим посиланням https://nasherancho.com/inkubatory/. Вони доступні і ефективні, зручні і прості в експлуатації, що особливо цінується початківцями птахівниками. Їх корпус і кришка виготовляються з пресованого пінопласту, матеріалу з високими теплозберігаючих властивостями.

Такі інкубатори для яєць навіть в найпростішій комплектації достатньо функціональні і дозволяють ефективно справлятися з процесом інкубації. Різні моделі поставляються з ручним або механічним поворотом яєць, оснащуються електромеханічними або цифровими терморегуляторами, вентиляторами, додатковими піддонами і підставками.

Количество просмотров: 69

Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Оставь комментарий! Нам важно твое мнение!