Прибутковий бізнес на розведенні кіз

Прибутковою справою може стати розведення кіз в домашніх умовах. Особливо зручно налагодити такий бізнес, якщо ви маєте ферму або будиночок в селі.

В цьому випадку можна поєднати вирощування кіз з іншим дрібним рогатою худобою, до якого відносяться вівці і барани.

Які є переваги розведення кіз

Переваги в розведенні кіз та продажі козиного молока вже перевірило фермерське господарство Еко Карпати. Спробуйте й ви, можливо цей бізнес на селі стане найприбутковішим для вас.

Розведення кіз як бізнес має ряд привабливих сторін. Перш за все цінністю володіє молоко, яке дають кози. Воно знаходить застосування в харчуванні, косметології та медицині. Крім молока від кіз можна отримувати м’ясо і шерсть. Однак, щоб отримати хороші результати використовуватися повинні тільки певні породи кіз і допускати їх змішування вкрай небажано. Цього необхідно дотримуватися для підтримки продуктивності на високому рівні і отримання якісного потомства.

Популярні породи кіз для розведення

Перед тим, як визначитися з породою кіз, треба вирішити якісь кошти ви можете витратити на їх придбання. Ціна на кіз, що відповідають найвищим критерієм, буде також досить високою.

На сьогоднішній день найбільш популярними породами, рекомендованими для розведення є наступні:

  1. горьківські;

  2. тенбургскі;

  3. російські

  4. зааненські.

Якими корисними властивостями володіє козяче молоко

Не випадково, що в даний час більшість людей вважають за краще козяче молоко, яке приносить більше користі, ніж коров’яче. Завдяки значній кількості в ньому вітамінів D і А, воно легко надходить в клітини організму, де і засвоюється. Відсоток жирності молока дорівнює приблизно 4,5, але воно здатне повністю бути засвоєно організмом. Це пов’язано з тим, що розмір крапель жиру в козячому молоці є набагато меншим, ніж у коров’ячому. Переконатися в користі козячого молока можна, придбавши продукцію ФГ Еко Карпати, вони вже давно пропонують українцям свої молочні смаколики.

Все більшої популярності козяче молоко знаходить в косметології. Деякі косметичні салони пропонують комплекс процедур, для яких передбачається застосування сироватки. До них відносяться маски, як для волосся, так і для обличчя або тіла. В даному випадку важливу роль в харчуванні пошкоджених клітин відіграє казеїн, який міститься в такому молоці.

Відомі відновлюють і чудодійні властивості козячого молока. Воно здатне допомогти відновитися людині, яка щойно переніс важке захворювання, і знаходить застосування в медицині. Таке молоко сприяє налагодженню роботи клітин, які не втрачають своїх функцій при постійному його вживанні.

Вирощування кіз в домашніх умовах вимагає дотримання певних правил

  1. Повний облаштування загону, так як кози погано переносять низькі температури, які мають негативний вплив на якість вовни і молока, а також на продуктивність.

  2. Південні райони для розведення тварин є кращими. Це пов’язано з відсутністю в них суворих морозів, що знайде відображення на утриманні тварин, забезпеченні їх харчуванням і зниженням витрат на корм.

Якщо ви для себе вирішили, що розведення кіз як бізнес є перспективним напрямком діяльності, то необхідно звернути увагу на певні особливості при виборі приміщення для їх утримання.

Прикладом може служити загін, розміри якого становлять 20х20 метрів. У такому приміщенні може одночасно перебувати від 10 до 13 тварин. При цьому від кожної особини з періодичністю від трьох до п’яти днів можна отримувати до трьох літрів молока. Важливо враховувати, що зменшення кількості молока у тварин може статися в зимову пору року, а у окремих особин прірву зовсім. Щоб цього не сталося необхідно організувати відповідне харчування і догляд за тваринами.

Кормова база для кіз

Правильно організоване вирощування кіз має на увазі забезпечення тварин повноцінним харчуванням, від якого безпосередньо залежатиме обсяг молока. В якості основного корму можуть використовуватися сіно, свіжа зелень і комбікорм. Вітаміни та біологічні добавки, у виготовленні яких використовуються натуральні продукти, стануть хорошою підживленням.

Коза вважається відгодованою і добре доглянутою, якщо вона досить дебела і дає багато якісного молока. Потрібно стежити за тим, щоб вага кози наближався до середнього показника. Тварина не повинно бути як занадто худою, так і ожирілою.

Таким чином, щоб домогтися отримання реального прибутку від розведення кіз, не треба забувати про організацію повноцінного і правильного харчування. Раціон тварин повинен відрізнятися різноманітністю і тоді можливість отримання хороших надоїв буде зростати. Також не можна економити на поїлках. Це пов’язано з тим, що холодну воду для тварин використовувати не рекомендується.

Де може бути реалізована продукція

Як правило з людьми, які хотіли б регулярно купувати козяче молоко, проблем не буває. Досить швидко з’являються постійні клієнти. Для створення певної реклами своєї продукції можна використовувати постачальників, які працюють в напрямку поширення молочних продуктів, а також місцеві магазини.

В якості ще одного можливого варіанту для реалізації продукції можна запропонувати косметичний салон або фабрику, де для виготовлення сироваток, кремів і мила використовується цей натуральний продукт. Також для реклами продукції можна звернутися до засобів масової інформації.

Количество просмотров: 172

Делитесь с друзьями информациейВернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.