<

Секрети швидкого і якісного ремонту: вибираємо сухі будівельні суміші

Сухие строительные смеси

Висока конкуренція на ринку ремонтно-будівельних послуг змушує бригади робітників оптимізувати свою працю, щоб запропонувати замовнику швидке і якісне виконання робіт. Секрет швидкого проведення ремонту із збереженням високої якості та довговічності готового результату криється в правильному виборі сухих будівельних сумішей.

Види сумішей та їх застосування

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує досить різноманітний вибір сухих будівельних сумішей, серед яких можна виділити кілька основних типів по сфері їх застосування:

  • клейові;
  • ізоляційні;
  • укладальні;
  • вирівнюють;
  • ґрунтувальні.

Готові суміші використовуються буквально на кожному етапі будівництва та монтажу, оздоблювальних і ремонтних робіт. Цементні суміші застосовують для кладки цегли і заливки фундаменту, спеціалізованими ізоляційними сумішами обробляють стіни і фундамент для підвищення стійкості до вологи і захисту від морозу. Для формування ідеально рівних і гладких підлог застосовують сухі будівельні суміші для підлоги з ефектом самовирівнювання, про які суміші саме йде мова, можете подивитися детальніше на сайті, а всілякі шпаклівки і штукатурки використовують для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт.

Сухі будівельні суміші

Особливості сумішей і їх виробництва

Практично всі суміші мають схожий склад, що містить:

  • в’язкі речовини (переважно гіпс, цемент, вапно);
  • наповнювачі дрібного помелу (пісок, крейда, доломіт, вапняк);
  • добавки.

Визначальну роль у формуванні тих чи інших властивостей сухої будівельної суміші надають, здавалося б, незначні за змістом добавки. Саме вони придають суміші такі властивості, як міцність, пластичність, клейкість, термостійкість. Варто також відзначити, що ціна кінцевого продукту багато в чому залежить від кількісного і якісного змісту добавок.

В умовах заводського виробництва сумішей «Мастер» відбувається ретельна підготовка окремих компонентів, визначається точне дозування кожного інгредієнта і подальше змішування в особливих технологічних умовах. Подібний процес виробництва служить гарантією однорідності та стабільності отриманої суміші, підвищенню адгезивних властивостей і тривалому зберіганню суміші без втрати робочих характеристик.

Підбираючи оптимальний будівельно-оздоблювальний матеріал для ремонту, звертайте увагу на склад сумішей, заявлені характеристики і рекомендовану сферу застосування. Правильно підібрана суміш стане запорукою швидкого проведення ремонтних робіт та отримання відмінного результату.


Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
СельхозInfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: