<

Що потрібно знати про склопакети

Що потрібно знати про склопакет

Металопластикове вікно складається з декількох збірних частин, в тому числі склопакета. Тому вибір потрібного слід провести з особливою ретельністю.

Багато людей часто плутають такі поняття, як «металопластикове вікно» і «склопакет». Склопакет являє собою єдиний елемент ПВХ вікна, складається з герметично запаяних стекол, розділених простором, званим камерою. Стекол може бути два або три. Зустрічаються склопакети з декоративним візерунком, вставленим між стеклами, для додання естетично привабливого вигляду, подивитись приклади таких вікон та замовити їх Ви можете на сайті geokomrest.ua/catalog/okna.

Вартість склопакета залежить від його розміру, кількості стекол і товщини стекол, а також форми. Вона може бути прямокутної (стандартний варіант), напівкруглої або круглої.

Склопакет

Склопакети, які складаються з трьох стекол і двох камер, мають більшою мірою теплоізоляції і звукоізоляції, ніж склопакети з двох стекол і однієї камери. Тому якщо ви проживаєте в особливо гучної межах міста, і ваша квартира розташована на нижніх поверхах (або у вас власний будинок), двокамерні склопакети будуть ідеальним рішенням для Вас.

Якщо послухати фахівців, то можна дізнатися, що найоптимальнішою товщиною склопакета вважається товщина в 32 мм. Кращою маркою скла визнають марку М1. Інші марки радять не використовувати, оскільки вони не мають потрібної міцністю і ясністю.

Якщо Вам здається, що рівень тепла, що зберігається двокамерним склопакетом, для Вас є недостатнім, то фахівці можуть порадити Вам зупинити свій вибір на так званому k-склі. Таке скло несе в собі функцію підвищеного енергозбереження з огляду на те, що воно заповнене усередині інертним газом. Склопакети з k-склом сприяють створенню середовища з нерівномірною щільністю, тому Ви відразу ж відчуєте бажаний ефект.

Якщо Ви всерйоз стурбовані криміногенною обстановкою, боїтеся злому і пограбування, то знову ж таки є вихід. Існує спеціалье броньоване скло, або скло з більшим ступенем міцності (досягається шляхом нанесення бронюючої плівки, що надає склопакету стійкість до удару), які надійно захистять Вас в вашому домі.

Якщо Ви маєте сумніви, який саме склопакет обирати, порадьтеся з фахівцями і вони підберуть саме те, що потрібно саме Вам. Та є ще один важливий момент — вибір безпосередньо фахівця, який встановлюватиме вікно. Тому, який би склопакет чи металопластико вікно Ви не обрали, до вибору фахівця віднесіться не менш серьозно.


Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
СельхозInfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: