Стало відомо, де купити найдешевшу черешню

19.06.2022 17:13

Стало відомо, де купити найдешевшу черешню

ПрАТ «Підгур’ївське», розташоване в селі Мічуріне Первомайського району, що на Миколаївщині на місці продає черешню від 35 до 40 грн/кг. Через брак пального підприємство закликає покупців до себе. Про це повідомляє «Гард.City», пише agronews.ua.

«Вродила у нас черешня. Дуже гарна, красива, багато її, і вся проблема в тому, що у людей немає можливості дістатися до нас. Відсутність пального дається взнаки. Пальне дуже дороге і немає, де його взяти», – розповіла Надія Ткачук, бригадирка.

Вона додала, що для господарства возити ягоду накладно.

Дмитро Бушилов, голова правління ПрАТ «Підгур’ївське» повідомив, що зібрана черешня коштуватиме 40 грн/кг, при самостійному збиранні – 35 грн/кг.

Довідка. ПрАТ «Підгур’ївське» вирощує саджанці плодових культур, як-от: яблуня, груша, черешня, вишня, слива, персик, абрикос, а також вегетативні підщепи М-9, ММ-106. Товариство на 56 гектарах вирощує понад 100 сортів саджанців. На 14 ростуть черешні 10 сортів.

Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Selxozinfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector