Стало відомо, як відрізнити якісне м’ясо від напханого хімією

29.06.2022 19:18

Стало відомо, як відрізнити якісне м’ясо від напханого хімією

Консерванти, барвники, пальмова олія, підсилювачі смаку – вічні супутники продукції, яка не відрізняється високою якістю. Про це повідомляє greenpost.ua, пише agronews.ua.

Для багатьох не секрет, що м’ясо на прилавках часто напхане «хімією», яка дозволяє зберегти продукт більш тривалий час, допомагає утримати товарний вигляд. Ще живих тварин обколюють спеціальними препаратами, щоб ті набирали вагу не щодня, а щогодини.

Деякі продавці вимочують м’ясо курки у марганцівці. Завдяки цьому зникає неприємний запах, а продукт набуває свіжішого вигляду.

Як визначити неякісне м’ясо

Перед покупкою потрібно попросити, щоб відрізали невеликий шматочок м’яса (2-3 г). Його наколюють на голку або зубочистку. Шматок м’яса потрібно підпалити за допомогою сірника чи запальнички.

Якщо продукт чистий, то нюх уловить приємний аромат шашлику, який пробудить апетит. Низькоякісне м’ясо не дасть такий запах, а виділятиме рідину, яка має переважно темний колір.

Читайте також: Озвучено головні зміни у земельних відносинах під час воєнного стану.

742

Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Selxozinfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector