<

Чи знаєте ви, які терміни будівництва заміського будинку

Терміни будівництва заміського будинку

Коли людина замовляє будівництво будинку, його цікавить резонне питання: скільки буде будуватися заміський будинок?

Насправді термін будівництва безпосередньо залежить від габаритів будинку, складності проекту, матеріалів, наявності різних перекриттів, покрівлі та інших факторів. Незалежно від складності проекту, наша будівельна компанія «Альфа-проект» (pmg.kiev.ua) готова побудувати для вас надійний і красивий будинок в максимально стислі терміни.

Детальніше про терміни будівництва заміського будинку

Якщо говорити про час проведення будівельних робіт, включаючи фундамент, зведення стін і різних перекриттів, а також покрівлю з утеплення, то процес будівництва займе від 3 місяців до 6 місяців. У цей час, на кожен етап потрібно свого часу:

 • Облаштування фундамент — 1 місяць;
 • Зведення стін з піноблоку — 2-3 тижні;
 • Пристрій перекриттів — до 1 тижня, залежно від матеріалу;
 • — Покрівля — від 2 до 5 тижнів, залежно від складності конструкції.Досить часто люди замовляють будівництво будинку «під ключ». Якщо говорити про цю послугу, то будівництво будинку з площею близько 150 квадратних метрів займає від року до двох. В ідеалі починати будівництво в весняний період, а всі етапи повинні проводитися в свій час:
 • Створення коробки будинку — від 3 до 6 місяців;
 • Проведення комплексу інженерних робіт — проведення опалення, каналізації, водопостачання, електрики і т.д., що займає близько 1-1,5 місяців;
 • Обробка приміщення, що безпосередньо буде залежати від дизайну проекту інтер’єру та вибору оздоблювальних матеріалів, що також може зайняти до 10 місяців.
 • Але всі роботи будуть виконувати професіонали, починаючи закладкою фундаменту, закінчуючи заїздом жителів в власний будинок.Які чинники можуть вплинути на збільшення термінів будівництв?
 • Погода. Якщо неймовірно сильна спека, сильні морози, дощі, хуртовини та урагани — все це вплине на терміни, тому що потрібно буде припинити роботи. Це пов’язано з тим, що людям буде складно проводити роботи, і може негативно позначитися на властивостях будівельних матеріалів.
 • Просушка доріг. В осінній та весняний період керівництво селищ з заміськими будинками часто перекривають дороги, щоб виключити руйнування доріг посередництвом габаритного транспорту або будівельної техніки. У більшості випадків термін перекриття дорого — один місяць. Уникнути простою можна тільки в тому випадку, якщо грамотно розподілити етапи будівництва.
 • Затримка оплати етапу роботи. З огляду на, що найчастіше схема розрахунку полягає в оплаті першого етапу роботи і матеріалів, то при затримках виплат, процес роботи може аналогічно затриматися. Якщо все виплати проводяться точно за графіком, тоді подібних проблем не виникає.Як бачите, важливо звертатися до професіоналів. Тільки в цьому випадку ви можете розраховувати, що будівництво буде максимально оперативним і якісним.


Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
СельхозInfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: