В Україні стрімко дешевшає тепличний огірок

11.06.2022 18:17

В Україні стрімко дешевшає тепличний огірок

Ціни на огірки в Україні різко обвалилися. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit, пише  agronews.ua.

Обвал цін на огірок на початку червня експерти проекту називають традиційним через збільшення на ринку пропозиції даних овочів з літніх теплиць.

В умовах, що склалися, великі тепличні комбінати змушені були також переглянути ціни на свою продукцію у бік зниження. Так, до кінця цього тижня продажі тепличного огірка велися по 25-40грн/кг ($0,85-1,37/кг), що в середньому на 25% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За словами представників тепличних комбінатів, головною причиною цінового спаду є досить об’ємна пропозиція огірка із літніх теплиць із господарств південного регіону, який надходить у продаж у середньому по 20 грн/кг ($0,68/кг).

Проте варто додати, що, незважаючи на таке стрімке зниження цін, огірок на сьогодні українські комбінати відвантажують у середньому вдвічі дорожче, ніж на початку червня 2021 року.

При цьому більшість великих гравців ринку не виключають подальшого зниження цін у даному сегменті. Оскільки пропозиція огірка з літніх теплиць продовжує збільшуватися, а темпи збуту цієї продукції дещо знизилися.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.

Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Selxozinfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector