Види побутових інкубаторів та їх переваги

Побутові інкубатори для яєць

Інкубатори для штучного виведення поголів’я пташиного потомства використовуються не тільки на великих птахівничих комплексах, але і в домашніх умовах. Благо на ринку існує достатня пропозиція самих різних моделей, які дозволяють задовольнити запити будь-якого господарства.

Інкубатор побутовий стане оптимальним рішенням і для початківця-птахівника, і допоможе вирішити окремі завдання досвідченому фермеру. Купувати інкубатори краще усього у виробника, наприклад у «Дім, Дача та город», який знаходиться за посиланням http://dom-dacha.com/zhivotnye-ptitsy-i-rastenija/inkubatory. На сайті ви знайде, як готові вироби, так матимете змогу замовити пристрій під свої потреби.

Домашній інкубатор: низькі витрати — високий результат

Перевага використання таких приладів та вигоду його застосування

Можливість виведення пташенят в будь-який час року.

    1. Наявність домашнього інкубатора не обмежує процес примноження поголів’я свійської птиці сезонними факторами. Досить придбати якісні яйця потрібної породи, помістити їх в сприятливі інкубаційні умови і вже через кілька тижнів ваше господарство поповниться новими пташеняти.

Компактність і економічність.

    1. Всі моделі таких інкубаторів мають невеликі розміри, займають мінімум місця і легко переносяться. При цьому вони відрізняються бюджетної вартістю, а окупаються вже після декількох інкубації.

Простота в експлуатації.

    1. Досить елементарних знань і незначних витрат праці, щоб дотримати всі умови, необхідні для штучного висиджування пташенят.

Можливість інкубації яєць різних видів птахів.

    Побутовий інкубатор для яєць однаково ефективний для виведення курчат, каченят, перепелів, гусенят, індичат і навіть співочих і екзотичних птахів. Єдина вимога — важливо ознайомитися з умовами, які необхідно забезпечити при виведенні обраного виду.

Види побутових інкубаторів

Як правило, домашні інкубатори класифікують за рівнем їх автоматизації, від якого залежить і ціна. Коротко кажучи, чим більше спрощений процес контролю за виведенням пташенят і менше трудо- і тимчасових витрат буде потрібно з вашого боку, тим дорожчим буде інкубатор.

Залежно від способу перевертання яєць інкубатори діляться на:

— ручні

    1. — їх застосування вимагає від вас пильної уваги, адже з періодичністю в кілька годин кожне яйце необхідно перевертати вручну. Відмінно зарекомендував себе ручної інкубатор Мі 30 з автоматизованою терморегуляцией;

— механічні — менш витратний за часом варіант, оскільки положення яєць змінюється одним рухом шляхом зміни кута нахилу корпусу, перевертання касети з яйцями або за допомогою спеціального механізму. Наприклад, в інкубаторі «Квочка» Мі 30-1 Е перевертання здійснюється кожні 10-15 годин зміною його нахилу;

— автоматичні — досить просто завантажити яйця в такий інкубатор, автоматичний переворот в якому здійснюється з необхідною регулярністю завдяки запрограмованим пристроїв, і на виході отримати міцних здорових пташенят.
Головним чином саме цей критерій є найбільш визначальним при формуванні ціни на інкубатор. Переворот яєць при цьому не єдина характеристика, на яку слід звернути увагу.

Залежно від комплектації інкубатори відрізняються за типом нагрівання (ламповий або теновий), типу терморегуляції (електронний або цифровий), місткості (30 яєць і більше), можливості підключення до зовнішнього акумулятора. На сайті http://dom-dacha.com/ ви можете дізнатися більш детальну інформацію та замовити побутовий інкубатор для яєць.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Selxozinfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: