Українська коза поранила 40 російських рашистів

24.06.2022 18:07

Українська коза поранила 40 російських рашистів

Початок повномасштабного вторгнення російських окупантів неабияк об’єднав українців. До допомоги в обороні країни долучаються навіть сільськогосподарські тварини. У Запорізької області коза знешкодила кілька російських «розтяжок», поранивши окупантів. Про це повідомляє ГУР Міноборони., пише agronews.ua.

У розвідці повідомляють, що у тимчасово окупованому селі Кінські Роздори у приміщенні місцевої лікарні розмістились близько 40 російських військових. 

«З метою «кругової охорони», вони розосередили по периметру лікарні вибухові пристрої у вигляді «розтяжок». Після цього з території одного із прилеглих господарств зайшла коза. В результаті хаотичного руху, тварина «знешкодила» декілька гранат. Внаслідок ланцюгового спрацювання боєприпасів кілька рашистів отримали поранення різного ступеню тяжкості», — йдеться у повідомленні.

Також ГУР повідомило, що окупанти у Бердянську змушують людей стояти в чергах, щоб показати «бажання» місцевих жителів отримати російські паспорти. Людей, які не погодились стояти в чергах, відправляють на громадські роботи.

Вернуться на ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ сайта.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Selxozinfo
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector